Jouw experts in waterbehandeling en drinkwatersystemen

Management

Foto van bert

Bert Vandermeer

Managing Director – zaakvoerder
Strategisch & financieel beheer – verkoop – dagelijks bestuur

E-mail: b.vandermeer@twp.be
Tel.: 0476 20 56 51

tijl van twp

Tijl Clerckx

Technical Director – zaakvoerder
Technische ondersteuning –
dagelijks bestuur

E-mail: t.clerckx@twp.be
Tel.: 0479 45 25 97

Petra Rubens

Office Manager – zaakvoerder
Klanten- en leverancierscontacten – hr – dagelijks bestuur

E-mail: p.rubens@twp.be
Tel.: 0497 25 53 57

Adviseurs Waterbehandeling

Robbe Vanhaverbeke

Adviseur Waterbehandeling
Oost- en West-Vlaanderen & Vlaams Brabant

E-mail: r.vanhaverbeke@twp.be
Tel.: 0470 54 79 41

Virginie Stevens

Adviseur Waterbehandeling
Limburg, Antwerpen & Vlaams Brabant

E-mail: v.stevens@twp.be
Tel.: 0471 96 46 44

Administratie

TWP team

Yasmine Hannes

Administratief bediende – planning

E-mail:  info@twp.be
Tel.: 089 36 24 40

Nur Ergurbuz

Financieel Administratief Bediende

E-mail: nur@twp.be
Tel.: 089 36 24 40

 

Lindsey van twp

Lindsey Brié

Financieel Administratief Bediende

E-mail: l.brie@twp.be
Tel.: 0470 56 51 02

Jessie Janssens

Customer Care

E-mail: j.janssens@twp.be
Tel.: 0472 74 42 05

Technici

Ernie

Nikkie van TWP

Nikki

Guido van TWP

Guido

Jonas M.

Yunus van TWP

Yunus

Jens

Senne

Senne

Jarno

Jeffrey

Steven

Juan

Maarten

Wil je meer weten over ons team? Of heb je een vraag voor onze experts in waterbehandeling en drinkwatersystemen?

Neem contact op