Jouw experts in waterbehandeling en drinkwatersystemen

Management

Foto van bert

Bert Vandermeer

Managing Director – zaakvoerder
Strategisch & financieel beheer – verkoop – dagelijks bestuur

E-mail: b.vandermeer@twp.be
Tel.: 0476 20 56 51

tijl van twp

Tijl Clerckx

Technical Director – zaakvoerder
Technische ondersteuning –
dagelijks bestuur

E-mail: t.clerckx@twp.be
Tel.: 0479 45 25 97

Petra Rubens

Office Manager – zaakvoerder
Klanten- en leverancierscontacten – hr – dagelijks bestuur

E-mail: p.rubens@twp.be
Tel.: 0497 25 53 57

Vertegenwoordigers

Julie de Halleux

Vertegenwoordiger
Antwerpen, Vlaams-Brabant, Brussel en Waals-Brabant

E-mail: j.dehalleux@twp.be
Tel.: 0472 74 42 05

Robbe Vanhaverbeke

Vertegenwoordiger
Oost- en West-Vlaanderen

E-mail: r.vanhaverbeke@twp.be
Tel.: 0470 54 79 41

Administratie

Lise Wouters

Lise Wouters

Financial Business Analyst

E-mail: l.wouters@twp.be
Tel.: 0479 13 79 21

Lindsey van twp

Lindsey Brié

Management Assistent
Debiteurenbeheer – Customer Service

E-mail: l.brie@twp.be
Tel.: 0470 56 51 02

Kim Stans

Administratief bediende – planning

E-mail: k.stans@twp.be & info@twp.be
Tel.: 089 36 24 40

Technici

Ernie

Nikkie van TWP

Nikki

Guido van TWP

Guido

Jonas

Yunus van TWP

Yunus

Jens

Ronny

Senne

Senne

Juline

Steven

Yves

Wil je meer weten over ons team? Of heb je een vraag voor onze experts in waterbehandeling en drinkwatersystemen?

Neem contact op