Jouw experts in waterbehandeling en drinkwatersystemen

Management

Foto van bert

Bert Vandermeer

Managing Director – zaakvoerder
Strategisch & financieel beheer – verkoop – dagelijks bestuur

E-mail: b.vandermeer@twp.be
Tel.: 0476 20 56 60

tijl van twp

Tijl Clerckx

Technical Director – zaakvoerder
Technische ondersteuning – dagelijks bestuur

E-mail: t.clerckx@twp.be
Tel.: 0479 45 25 97

Petra Rubens

Office Manager – zaakvoerder
Klanten- en leverancierscontacten – hr – dagelijks bestuur

E-mail: p.rubens@twp.be
Tel.: 0497 25 53 57

Vertegenwoordigers

Roger Franssen

Vertegenwoordiger Limburg, Antwerpen, Vlaams-Brabant, Brussel-Oost

E-mail: r.franssen@twp.be
Tel.: 0483 24 99 01

Philip Lievens

Vertegenwoordiger Oost- en West-Vlaanderen, Brussel-West

E-mail: p.lievens@twp.be
Tel.: 0470 72 60 48

Administratie

Lindsey van twp

Lindsey Brié

Management Assistent
Debiteurenbeheer – Customer Service

E-mail: l.brie@twp.be
Tel.: 0470 56 51 02

sofie van TWP

Sofie Claesen

Administratief bediende
Planning – Leverancierscontacten

E-mail: s.claesen@twp.be
Tel.: 0470 64 19 23

Melissa van twp

Melissa Cundari

Administratief bediende
Planning

E-mail: info@twp.be
Tel.: 089 362 440

Technici

Ernie

Nikkie van TWP

Nikki

Marc van TWP

Marc

Guido van TWP

Guido

Jonas

Yunus van TWP

Yunus

Jens

Ronny

Wil je meer weten over ons team? Of heb je een vraag voor onze experts in waterbehandeling en drinkwatersystemen?

Neem contact op